Zapraszamy mieszkańców Suwałk, mazurskich okolic, a także wszystkich chętnych na występ Miss God z zespołem.

Miss God to wokalistka i producentka muzyczna. Łączy subtelną elektronikę z przyjemnym basem, etnicznymi inspiracjami i wokalnymi eksperymentami. Zdaniem Agnieszki Szydłowskiej z Programu 3 Polskiego Radia – „artystka osobna, własna”.

Finalistka pierwszego konkursu Skody i radiowej Trójki oraz konkursu „Zrób głośniej T-Mobile Music. Artystka wystąpiła m.in. w programie Offensywa Piotra Stelmacha, na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, ShortWaves w Poznaniu, Festiwalu Kultury Niezależnej Underground/Independent w Białymstoku, Festiwalu Firmament w Kielcach i wielu innych miejscach.

Jej muzykę można również usłyszeć w spektaklach teatralnych i teatru tańca oraz gościnnie u innych artystów tj. Lukasyno, Południce. Laureatka plebiscytu „Przystanek Młodzi 2013” Gazety Wyborczej za ożywianie lokalnej sceny muzycznej oraz łączenie głosem przeszłości z przyszłością. Nazwana przez serwis muzyczny Interia.pl jednym z najbardziej obiecujących debiutów muzycznych 2013 roku.

Artystka wydała dwie EPki: „Widzę cię” (2013) i „Woda”. Posłuchaj i zanurz się… dogłębnie.

Miss God (Joanna Zubrycka) – wokal i elektronika wystąpi z zespołem w składzie: Anna Piekut – klawisze, Anna Pietrowiec – waltornia

https://www.facebook.com/MissGodMusic

https://soundcloud.com/miss-god/

http://missgod.bandcamp.com/

WSTĘP: 10 zł

Z A P R A S Z A M Y