Grupa istnieje od jesieni 2019 roku i w tamtym czasie zagrała w Rozmarino jeden ze swoich pierwszych koncertów (było to dokładnie 22 października 2019 r.).

Przez trzy lata działalności kwintet poczynił wielkie postępy grając nieprzerwanie trasy koncertowe w całej Polsce i dużej części Europy (m.in. Holandia, Norwegia, Czechy, Litwa). W tym czasie zmienił się w zespole wokalista – Szymona Pejskiego (odszedł do grupy „Chłopcy z Placu Broni”) zastąpił Piotr Wojciechowski (absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku – jazz i muzyka rozrywkowa).

3 grudnia grupa zawita do Rozmarino w ramach krótkiej trasy po Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Polsce. W czasie Mikołajkowym zapraszamy państwa do nas, na ten sentymentalny wieczór ze światową klasyką rocka i bluesa!

Poniżej prezentujemy krótkie sylwetki wszystkich członków zespołu:

JACK MOORE (na zdjęciu drugi z prawej) – syn słynnego gitarzysty Gary Moore’a jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec Gary Moore z którym przez wiele lat występował na koncertach i festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall, uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

ŁUKASZ GORCZYCA ( drugi z lewej ) – basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymi.

TOMEK DOMINIK ( pierwszy z prawej ) – jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, współpracujący z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo często można oglądać go w składzie z Łukaszem Gorczycą.

BOGDAN TOPOLSKI (pierwszy z lewej) – pochodzący z Suwałk gitarzysta i kompozytor, na scenie muzycznej obecny od lat 80 – tych ( m.in. NIGHT COME, KAWA Z DESZCZEM, CHEAP JORDAN and VOODO SOUP… )

PIOTR WOJCIECHOWSKI (w środku) – pochodzący z Płocka, wokalista i gitarzysta, współpracuje m.in. z Teatrami Muzycznymi w Gdyni i Łodzi, ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej.

WIELKA KLASYKA – MUZYKA PONADCZASOWA !

3.12.22 r. / godz. 19.00 / cena biletu – 40 zł