Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

KLUB CZARNEGO KRĄŻKA | W świątecznym klimacie

16 grudnia 2022, godz. 17:00

Najbliższe spotkanie Klubu Czarnego Krążka odbędzie się już 16 grudnia. Tym razem zasłuchamy się w świątecznych piosenkach. Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich miłośników płyt winylowych.

16.12.2022, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny
zamów transport door-to-door>>

Najbliższe spotkanie Klubu Czarnego Krążka odbędzie się już 16 grudnia. Tym razem zasłuchamy się w świątecznych piosenkach.

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2022
Czas:
17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

kawiarnia artystyczna
ul. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top