Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Klub Czarnego Krążka. Spotkanie z ulubioną płytą

17 czerwca 2022, godz. 17:00

Suwałki SOK Klub Czarnego Krążka 17.06.2022

Comiesięczne muzyczne spotkania Klubu czarnego krążka są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie nagrań. Tym razem Suwalski Ośrodek Kultury zachęca do przyniesienia swoich ulubionych płyt z własnych zbiorów. Na spotkanie z muzyką zaprasza Tomasz Kierejsza.

17.06.2022, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny
zamów transport door-to-door>>

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Szczegóły

Data:
17 czerwca 2022
Czas:
17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

kawiarnia artystyczna
ul. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top