Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Klub Czarnego Krążka | Polski Dzień Bluesa

16 września 2022, godz. 17:00

SOK Klub Czarnego Krążka 16.09.2022

Polski Dzień Bluesa w Kawiarence Artystycznej Suwalskiego Ośrodka Kultury podczas wrześniowego Klubu Czarnego Krążka. Zaprasza Tomasz Kierejsza.

16.09.2022, godz. 17.00
kawiarnia artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny
zamów transport door-to-door>>

16 września, w rocznicę urodzin B.B. Kinga, z  inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego w Polsce obchodzony jest Dzień Bluesa. Na terenie całego kraju organizowane są różnego rodzaju spotkania, które gromadzą miłośników tego gatunku muzyki.

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Szczegóły

Data:
16 września 2022
Czas:
17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

kawiarenka artystyczna
ul. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top