Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Kabaret Literacki Rozłogi: Piechotą do lata

20 czerwca 2022, godz. 18:00

SOK Kabaret Literacki Rozłogi 20.06.2022

Kawiarnia Artystyczna, SOK, ul. T. Noniewicza 71, wstęp wolny

Kabaret Literacki Rozłogi zaprasza na spotkanie z latem. Na scenie Kawiarni Artystycznej w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Noniewicza 71 wystąpią aktorzy Teatru Hybrydowego, STÁSIMON, Wehikuł Czasu oraz zespół Wspomnień Czar. Wieczór poprowadzą Bogdan Byczkowski i Klaudia Kozakiewicz, która wystąpi jako Maria Konopnicka. W programie przywołującym wakacje znajdą się wiersze, skecze z repertuaru Teatrzyku Zielona Gęś )”Szczęście rodzinne” o skecz numer dwa), monolog „Człowiek z głową jak ogórek” oraz znane i popularne polskie piosenki, między innymi: „Piechotą do lata”, „Piosenka przypomni ci”, „Pola zielone”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Lwia część”, „Szary świat”,

„Wesele”, „Życie na różowo”, „Szczęście trzeba rwać jak młode wiśnie”, „Mama i my”, „Uliczka w Barcelonie”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Piosenka stara jak świat”, „Letnia przygoda”, „W siną dal”

Wystąpią: Bogdan Byczkowski, Klaudia Kozakiewicz, Dorota Skłodowska, Emil Kulbacki, Irena Aleksandrow, Tomasz Trojanowski, Danuta Zaworska-Jurkowska, Adrianna Lis, Michalina Bielińska, Szymon Topolski, Jakub Rusanowski, Wojciech Fałtynowicz.

Będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.

Szczegóły

Data:
20 czerwca 2022
Czas:
18:00

Miejsce

kawiarenka artystyczna
ul. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top