Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Jubileuszowy spektakl Studia Tańca RADOŚĆ

5 czerwca 2022, godz. 15:00

Porywające widowisko taneczne, w którym w wykonaniu blisko 120 młodych tancerzy zobaczymy fragmenty spektakli taneczno-teatralnych „Zuzia i przyjaciele”, „Doktorek Honorek”, „Alicja z Krainy Czarów”, „Opowieści ze Śnieżnej Krainy”, nieprezentowane wcześniej programy oraz cztery premierowe układy, przygotowane z myślą o jubileuszu 5-lecia istnienia RADOŚCI.

5.06.2022, godz. 15.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II

Bilety: 20 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Z  Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%
zamów transport door-to-door >>

W programie spektaklu zobaczymy zarówno zachwycające synchronizacją układy taneczne, jak i przykuwające wzrok występy solowe, m.in. wyjątkowe połączenie akrobatyki i tańca, czyli powietrzny taniec z szarfą oraz dynamiczny street dance. Na żywo zabrzmi zachwycająca „Sonata księżycowa” Ludwiga van Beethovena, na naszych oczach powstanie prawdziwe graffiti! Całość dopełni ledowa oprawa świetlna, dzięki której wyczarujemy zaskakujące scenografie. Gośćmi spektaklu będą wokaliści – suwalczanie Miłosz Bobrowski i Helena Taudul-Łobacz. Reżyserką i choreografką widowiska jest Iryna Popova.

Studio Tańca RADOŚĆ działa w Suwalskim Ośrodku Kultury od 2016 r. pod kierunkiem Iryny Popovej, doświadczonej pedagożki i choreografki. Przez ten czas na zajęcia uczęszczało ponad pięciuset uczestników w wieku od 4 do 17 lat. Suwalska publiczność mogła podziwiać młodych artystów w produkcjach taneczno-teatralnych Suwalskiego Ośrodka Kultury: “Zuzi i przyjaciołach”, “Doktorku Honorku”, “Alicji w Krainie Czarów” czy “Opowieściach ze Śnieżnej Krainy”, a także podczas wielu uroczystości i imprez miejskich.

 

Szczegóły

Data:
5 czerwca 2022
Czas:
15:00 - 17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

Sala im. Andrzeja Wajdy
ul. Jana Pawła II 5
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top