Joanna Jędrzejczyk – to nazwisko, które zna nie tylko każdy miłośnik sportów walki, ale również większość z nas. Największa i najbardziej rozpoznawalna gwiazda polskiego i światowego kobiecego MMA zawita do Suwałk, by czynnie uczestniczyć w Turnieju. Zapisy na wydarzenie właśnie ruszają!

„GonG. I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk” to impreza jakiej jeszcze w Suwałkach nie było. Turniej MMA i Turniej BJJ NO GI, Media Day, wykład i seminarium – to elementy programu dwudniowego Turnieju organizowanego przez Fundację Teraz Wschód i Centrum Sportów Walki Berserker’s Team Suwałki.

Pierwszy dzień wydarzenia to przede wszystkim spotkania z Joanną Jędrzejczyk. Na rozgrzewkę nasz gość poprowadzi wykład, podczas którego opowie o swojej karierze sportowej, o tym czym jest sport zawodowy czy jakie są plusy i minusy uprawiania sportu z jej perspektywy. Następnie odbędzie się Media Day, czyli wywiady, spotkania z partnerami, wspólne zdjęcia i autografy. Na zakończenie pierwszego dnia imprezy wszyscy chętni mają możliwość uczestnictwa w dwugodzinnym treningu, podczas którego będą mieli okazję poćwiczyć z Joanną Jędrzejczyk.

Natomiast drugi dzień akcji to sport w czystej postaci. To właśnie w sobotę odbędzie się I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk oraz Turniej BJJ NO GI Ground Game. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza impreza w Polsce nazwana imieniem i nazwiskiem największej światowej gwiazdy kobiecego MMA, a także pierwszy turniej brazylijskiego jiu-jitsu w Suwałkach.

Zapisy na wydarzenie już trwają. Osoby zainteresowane udziałem w Turnieju proszone są o zgłoszenie się przez stronę internetową:

– zapisy na Wykład: https://gong-wyklad.terazwschod.pl

– zapisy na Seminarium: https://gong-seminarium.terazwschod.pl

– zapisy na Turniej: https://panel-rejestracyjny.pl/events/36-ground-game-cup

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nią wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć: TUTAJ >>