Rodzinne spotkania warsztatowe wprowadzające w świat rękodzieła. Podczas zajęć Akademii dzieci, razem z babcią, dziadkiem, mamą lub tatą, będą bawić się rękodziełem, wspólnie wykonując różnorodne dekoracje według własnego pomysłu. Podczas pierwszego spotkania zrobimy piękne maski karnawałowe.

Sobota, 25.02.2017, godz. 10.00-12.00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp 5 zł (za dziecko) KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

W ostatnią sobotę karnawału wykonamy wspólnie na naszymi pociechami karnawałowe maski, ozdabiając je według własnego pomysłu. Świecidełka, brokaty, cekiny mile widziane! Za pomocą takiej maski będzie można przeobrazić się w pirata, księżniczkę, ulubione zwierzątko lub postać z bajki. Dla wszystkich, którzy wykonają maskę mamy słodką niespodziankę! Najwytrwalszych zapraszamy na wypróbowanie swoich dzieł podczas pląsów i wygibasów przy karnawałowej muzyce.

Spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła to zaproszenie do świata rękodzieła, w którym nauka i zabawa idą pod rękę. Poprzez trening kreatywności, zdolności manualnych, wyobraźni i pracy w grupie dzieci nabywają przydatne w rozwoju umiejętności oraz mają szansę, by odkryć swoje pasje. Wspólna ekspresja twórcza znakomicie wpływa na nawiązywanie pozytywnych relacji, pozwala zdobyć nowe doświadczenia oraz nauczyć się czerpania satysfakcji i przyjemności z pracy. Podczas zajęć nie tylko poznamy ciekawe techniki wykonania rękodzieła. To także okazja do spędzenia czasu w miłej atmosferze, wspólnej rozmowy i relaksu.

Zapraszamy na następne spotkania w 2017 roku:
29 kwietnia   |   24 czerwca   |   30 września   |   30 listopada

suwalki akademia rekodziela