Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Dziecięca Akademia Rękodzieła: Kolorowa jesień

5 listopada 2022, godz. 11:00

SOK akademia rękodzieła 5.11.2022

Jesienne spotkanie Dziecięcej Akademii Rękodzieła pt. „Kolorowa jesień” sprawi, że pora roku, która często kojarzy się nam z pluchą i brakiem słońca, za pomocą wykonanych dekoracji rozbłyśnie wieloma kolorami i ubarwi nieco ten smutny krajobraz za oknem. Zabierzcie ze sobą dobry humor i energię do wspólnej zabawy!

5.11.2022, godz. 11.00-13.00
Galeria Patio SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 10 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona, rezerwacja miejsc: 785041177

zamów transport door-to-door >>

Spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła to zaproszenie do świata kreatywnego rękodzieła, w którym nauka i zabawa idą pod rękę. Poprzez trening zdolności manualnych, wyobraźni i pracy w grupie młodzi adepci Akademii nabywają przydatne w rozwoju umiejętności oraz mają szansę, by odkryć swoje pasje. Jesienne spotkanie Akademii pt. „Kolorowa jesień” sprawi, że pora roku, która często kojarzy się nam z pluchą i brakiem słońca, za pomocą wykonanych dekoracji rozbłyśnie wieloma kolorami i ubarwi nieco ten smutny krajobraz za oknem. Zabierzcie ze sobą dobry humor i energię do wspólnej zabawy!

Warsztaty poprowadzi Lidia Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Szczegóły

Data:
5 listopada 2022
Czas:
11:00 - 13:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

SOK Galeria Patio
Jana Pawła II 5 + Google Map
Top