9 czerwca Rozmarino proponuje Państwu koncert grupy, którą można co prawda śmiało włożyć do szufladki z napisem „BLUES”, lecz koniecznie trzeba dodać, że zespół wykonuje ten gatunek w bardzo subtelnych odcieniach również soulu i funku.
Wystąpi WILD FLAME, grópa która powstała blisko 3 lata temu we Wrocławiu i ma już na swoim koncie debiutancki album zatytułowany „Steel and Fire” (obecnie jest w trakcie nagrywania drugiej płyty). Kwintet z miejsca stał się atrakcją polskich festiwali bluesowych i klubów, nie tylko ze względu na fakt grania wyłącznie własnych autorskich kompozycji, lecz również brzmieniem głosu fantastycznej czarnoskórej wokalistki pochodzącej z Londynu Adeamy Walkowiak.
Szeroką sekcję rytmiczną (poszerzoną o instrumenty klawiszowe) tworzą doświadczeni muzycy którzy w przeszłości grali w m.in. w takich zespołach jak: JJ Band, Hoodoo Band, Blues Doctors, Fire Band.
W czasie zbliżającego się SUWAŁKI BLUES FESTIVAL koncert WILD FLAME u nas, jest znakomitą okazją aby już 9 czerwca wejść w klimat i atmosferę naszego wielkiego święta bluesowego.
Skład zespołu:
Adeama Walkowiak – śpiew
Oskar Kunicki – gitara
Sebastian Łobos – instrumenty klawiszowe
Bartosz Niebielecki – perkusja
Tomasz Szukalski – gitara basowa
Zapraszamy gorąco i przypominamy, że bilety na WILD FLAME w ROZMARINO kupicie Państwo na portalu bilety24.pl
Początek koncertu godz. 19.30 / cena biletu – 35 zł.