Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Biegaj z RESO! – cotygodniowe treningi biegowe

22 czerwca 2022, godz. 19:00

Suwałki: Biegaj z Reso
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach wspólnie z RESO Europa Service zapraszają na cotygodniowe treningi pn. BIEGAJ Z RESO! Od 4 maja zmieniła się lokalizację – zajęcia odbywają się na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś!

Dzień: środa, 22 czerwca 2022 r., godz. 19:00 – postanowiliśmy spotykać się w środku tygodnia. Zapewne wielu z Was w weekendy planuje startować w zawodach. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie do gustu dla większości uczestników.

Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny im. Jadwigi Olbryś – obiekt przy ul. Wojska Polskiego 17, główna arena 70. Mistrzostw Polski Juniorów U20 w Lekkoatletyce, 34. PZLA Mistrzostw Polski U23 oraz PZLA Mistrzostw Polski w Wielobojach i Sztafetach to w chwili obecnej najnowocześniejszy obiekt lekkoatletyczny w woj. podlaskim! Już za miesiąc, w dniach 09-11 czerwca to właśnie tutaj będzie toczyła się rywalizacja o medale 98. PZLA Mistrzostw Polski!

Trener: Izabela Sawicka – trener młodego pokolenia, ale z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich, członkini kadry narodowej, uczestniczka Mistrzostw Świata w przełajach. Będzie się działo!

Organizatorzy zapraszają wszystkich do uczestnictwa w cotygodniowych treningach – zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i tych, którzy dystans półmaratonu mają już dawno za sobą!

Szczegóły

Data:
22 czerwca 2022
Czas:
19:00

Miejsce

Stadion Lekkoatletyczy
Wojska Polskiego 2
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top