Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Artystyczne Podwórko. Dzień Dziecka z SOK

1 czerwca 2022, godz. 16:00

1 czerwca na Artystycznym Podwórku przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury będziemy świętowali Dzień Dziecka. W artystycznych strefach czekają doświadczenia, animacje, gry, zagadki i konkursy. SOK-owy pakiet na Dzień Dziecka zawiera dobrą zabawę, świetną pogodę, powody do uśmiechu w kolorach tęczy oraz darmowe zastrzyki… dobrej energii!

1.06.2022, godz. 16.00-19.00
plac przed SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych wydarzenie zostanie przeniesione do budynku

1 czerwca przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury powstanie Artystyczne Podwórko, a na nim mnóstwo najróżniejszych stref. W każdej będzie można spędzić mnóstwo czasu i ani przez chwilę się nie nudzić. Warto jednak zajrzeć do każdej, bo oferują najróżniejsze atrakcje i aktywności. Przygotujcie się na wyjątkowe kilka godzin zabawy. SOK-owy pakiet na Dzień Dziecka zawiera dobrą zabawę, świetną pogodę, powody do uśmiechu w rozmiarze XXL oraz darmowe zastrzyki… Mowa oczywiście o zastrzykach przedwakacyjnej dobrej energii!

Czekają na Was: strefa nauki – doświadczenia, pokazy i warsztaty, strefa zabawy – animacje, gry, konkursy, zagadki i bańki mydlane, strefa teatru i pacynki – gry i animacje teatralne, tworzenie pacynki, strefa sztuki – “W krainie marzeń i kolorów”, strefa starych gier – planszówki i  zabawy podwórkowe, strefa plastyczna – “Kraina uśmiechu”, strefa wyobraźni – papieroplastyka, strefa malucha – czytanie na kocyku, DR CLOWN – animacje z klownem, strefa survivalu z Survivalis – czyli jak poradzić sobie w ekstremalnych warunkach  oraz konkursy z nagrodami.
W programie również taneczne występy Studia Tańca Radość, Studia Tańca Dance Academy, Studia Tańca Dotyk, Studia Piosenki Świetlik i zespołu Fleksik z SOK oraz stoiska gości specjalnych – suwalskiej Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.

Szczegóły

Data:
1 czerwca 2022
Czas:
16:00 - 19:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

plac przed SOK
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
soksuwalki.eu
Top