Człowiek o wielu twarzach, ale wszystkich uśmiechniętych! Bystry, kreatywny i gibki obserwator rzeczywistości, prześmiewca, kabareciarz, znakomity wokalista, czyli Artur Andrus.  W Suwałkach wystąpi podczas Jarmarku Kamedulskiego. Nie zabraknie przebojów, które podbijają serca i listy przebojów!

Niedziela, 7.08.2016, godz. 19:00
Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 65 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

jarmark_kamedulski_2016

Artur Andrus – dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz,  piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor Trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”.

1. Fot. Honorata Karapuda

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty.

 

W piosenkach, wierszach i anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

 

Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie!


Wykonawcy

9.. Fot. Honorata Karapuda

Artur Andrus
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo – perkusja

AndrusCyniczneCoryZurychuB2Plakat_kolor_FORM_v01-page-001