Pewnego popołudnia mała Alicja siedząc nad brzegiem rzeki ujrzała białego królika. Wyraźnie się spieszył i… A to ci dopiero! W kieszonce kamizelki miał zegarek na łańcuszku. Co było dalej? Czy Alicja odnalazła niezwykłego królika? Jakie spotkały ją przygody? Przyjdźcie – razem z babciami i dziadkami – i zobaczcie jak skończyła się ta historia. 

Sobota, 21.01.2017, godz. 17.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 20 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
SPRAWDŹ ofertę dla grup zorganizowanych >>

Biały Królik był wyraźnie czymś przejęty, śpieszył się i wciąż spoglądał na zegarek, a kiedy wskoczył do norki, mała Alicja – nie namyślając się wiele – zrobiła to samo i znalazła się w przedziwnej krainie. Włada nią złowroga Królowa Kier i zastępy jej karcianych sług. W tej krainie wszystko może się zdarzyć, króliki noszą rękawiczki, czarodziejskie ciastka zmieniają nasz wzrost, koci uśmiech ma własne zdanie, a herbatka bywa, cóż… szalona. Czy to sen, czy jawa?

„Alicja w krainie czarów” to kolejny, po sukcesie „Królowej Śniegu”, projekt Suwalskiego Ośrodka Kultury. Barwna baśń o dzielnej dziewczynce, która znalazła w sobie odwagę, aby przeciwstawić się złu i przywrócić światu radość. Przedstawienie zachwyci multimedialną scenografią, fantazyjnymi kostiumami i rekwizytami oraz wyjątkową choreografią i muzyką. Każdy z widzów, który wraz z nami uda się śladem Białego Królika i Alicji, niezależnie od wieku odkryje czarowną magię opowieści.

Twórcy:
Iryna Popova • scenariusz, choreografia i reżyseria
Kazimierz Gomułka, Kamil Maczułajtys, Mieczysław Iwaszko, Halina Mackiewicz, Halina Lutyńska, Joanna Łupinowicz • scenografia
Zuzanna Amelia Kozak • ilustracja na afiszu

Obsada:
Studio Tańca DANCE ACADEMY (instruktor Mihail Nikolov), Studio Tańca DOTYK (instruktor Ewa Niedźwiecka), Studio Tańca FLEX i zespół FLEKSIK (instruktor Jadwiga Tylenda), Studio Tańca RADOŚĆ (instruktor Iryna Popova), Teatr Form Czarno-Białych PLAMA (instruktor Mirosława Krymska)


Terminy spektakli familijnych:
 • 6.12.2016 (premiera) 7.12.2016 – godz. 18.00
 • 21.01.2017 • 18.02.2017 • 11.03.2017 – godz. 17.00
Bilety w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

Źródło: www.soksuwalki.eu