Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza:

Podczas noworocznego Alfabetu Wyobraźni ze Sztuką i Panem Mietkiem stworzymy kolorowe kalendarze na 2023 rok. Za pomocą narzędzi plastycznych wykreujemy miejsce do zapisu planów i marzeń na nowy rok!

4.01.2023, godz. 16.00-17.00
Patio, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

Podczas noworocznego Alfabetu Wyobraźni ze Sztuką i Panem Mietkiem stworzymy kolorowe kalendarze na 2023 rok. Za pomocą narzędzi plastycznych wykreujemy miejsce do zapisu planów i marzeń na nowy rok. Spotykamy się w Patio SOK.

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdą pierwszą środę w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury