XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2022

XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2022
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powraca konkurs dla młodych wokalistów z regionu! Gdy pierwsi młodzi wykonawcy stanęli na scenie I Konfrontacji Talentów Wokalnych Świetlik, większości z tych, którzy wystąpią w tym roku, nie było jeszcze na świecie. To już szesnasta edycja Konfrontacji, które przyciągają najlepszych młodych wokalistów w północno-wschodniej Polsce!
W czasach wszechobecnych telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.
Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych z regionu. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.
Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki Świetlik. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.

Wypełnioną kartę zgłoszenia na XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik należy wysłać do 13 maja 2022 roku pocztą na adres: Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki z dopiskiem „Świetlik 2022” lub na adres e-mail: emileven@wp.pl, lub faksem: 87 563 85 30.
XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik odbędą się 20 maja 2022 roku, o godz. 10.00, w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5, w Sali Kameralnej.

Top