Wyprawka czytelnicza dla przedszkolaka

Wyprawka czytelnicza dla przedszkolaka

Zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie. Suwalska Biblioteka Publiczna im. M. Konopnickiej rozpoczyna kolejną odsłonę ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek”, który skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Przyjdź do biblioteki i odbierz Wyprawkę Czytelniczą, w której dzieci otrzymają Kartę Małego Czytelnika i książkę wraz z broszurą dla rodziców. Warunkiem otrzymania Wyprawki jest przyjście z dzieckiem do Biblioteki, założenie mu konta bibliotecznego i wypożyczenie minimum jednej książki. Jednemu dziecku przysługuje jedna Wyprawka, niezależnie od tego, z ilu Bibliotek korzysta. W projekcie mogą wziąć również udział dzieci wcześniej zapisane do Biblioteki.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajduje się także przygotowana dla rodziców broszura informacyjna.

Bezpłatne wyprawki można otrzymać w wypożyczalni Oddziału dla Dzieci (ul. E. Plater 33A), w Filii nr 1 (ul. Szpitalna 60), w Filii nr 2 (ul. Klonowa 41) oraz w Filii nr 3 (ul. Północna 26).

Wszystkie informacje o projekcie oraz pełna lista bibliotek znajdują się na stronie internetowej www.wielki-czlowiek.pl

 

Top