W sobotę 3 października Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zaprasza wszystkich miłośników rowerowych wycieczek po Suwalszczyźnie na czwartą i ostatnią w tym roku część „OSiR on Tour – cztery strony świata”.

Ostatni z tegorocznych wyjazdów powiedzie nas w kierunku wschodniej Suwalszczyzny.

Wyjazd nastąpi o godzinie 10:00 spod Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2 (spod Działu Sportu, Rekreacji i Marketingu). Trasa prowadzić będzie przez Nową Wieś, Lipniak, nad jeziorem Gałęzistym a następnie przez Piertanie do Starego Folwarku, gdzie uczestnicy zatrzymają się na krótki odpoczynek oraz na posiłek regeneracyjny, który zapewnia organizator. Wszystko to w Ośrodku Wypoczynkowo Żeglarskim w Starym Folwarku. Powrót do Suwałk nastąpi przez miejscowość Krzywe.

Cała trasa to około 40 km.

Organizator zaprasza wszystkich chętnych w sobotę 3 października na godzinę 9:30 na parking przy Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2. Powrót do Suwałk przewidziany jest około godziny 16:00.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zachęca do spędzenia tego dnia na sportowo i podziwiania uroków Suwalszczyzny z przewodnikiem. Wycieczka organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbędzie się w ramach III edycji Narodowego Dnia Sportu.