Piłkarze suwalskich Wigier wygrali 4:1 (1:0) z Jagiellonią II Białystok w wojewódzkim finale Pucharu Polski rozegranym na stadionie przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach. Gole dla Wigier strzelili: Filip Michałowski, Michał Ozga, Kacper Głowicki i Jakub Kwiatkowski. Rywale honorowego gola zdobyli z rzutu karnego. Po letniej przerwie Wigry Suwałki zagrają w Pucharze Polski na szczeblu centralnym.
fot. Pogodne Suwałki







