W pierwszym meczu sparingowym w czasie przygotowań do nowego sezonu piłkarskiego suwalskie Wigry wygrały 1:0 z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.   Gola dla Wigier strzelił obrońca Stomilu w 64 min. meczu. Skład Wigier Suwałki: (I połowa) Hieronim Zoch – Mateusz Spychała, Rafał Remisz, Adrian Jurkowski, Radosław Bukacki, Robert Obst, Patryk Sokołowski, Serhij Krykun, Robert Dadok, Rafał Parobczyk, Kamil Zapolnik. (II połowa) Przemysław Wróbel – Radosław Bukacki, Kamil Kościelny, Adrian Piekarski, Krzysztof Wołkowicz, Emil Łupiński, Mateusz Radecki, Filip Rusiak, Damian Gąska, Serhij Krykun, Maciej Radaszkiewicz.

Warto zauważyć, że w drużynie Stomilu zagrał Janusz Bucholc, piłkarz który w poprzednim sezonie grał w Wigrach. Następny mecz sparingowy piłkarze suwalskich Wigier rozegrają 8 lipca najprawdopodobniej w Suwałkach z Olimpią Zambrów.

źródło: Wigry Suwałki