Czwartą lokatę w tabeli I ligi zajmują piłkarze suwalskich Wigier po rozegraniu 24 meczów. W 25 kolejce w Suwałkach Wigry przegrały 0:2 z GKS Katowice. Gole dla drużyny ze Śląską strzelili Prokić w 22 min. i Błąd w 88 min. z karnego. Na boisku Wigry wcale nie były gorszym zespołem od rywali, a w drugiej połowie piłkarze GKS-u przez większość czasu gry bronili się na swojej połowie. Ale w piłce nożnej wygrywa drużyna, która jest skuteczniejsza, a w Suwałkach taką okazał się GKS. Przed meczem prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz i przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Przełomiec podziękowali byłemu prezesowi Wigier Dariuszowi Mazurowi za 11 lat pracy w suwalskim klubie. W tym czasie Wigry awansowały z III do I ligi.

Wigry mają 38 pkt, a szansę na poprawę tego dorobku będą miały już w najbliższą środę (11 kwietnia) w Suwałkach. O godz. 17 rozpocznie się zaległy mecz z Puszczą Niepołomice, a w sobotę przed piłkarzami suwalskiej drużyny daleka wyprawa do Opola na mecz z Odrą.