Najbliższy weekend zapowiada ogromne siatkarskie emocje. W sobotę i niedzielę (26-27 września) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach rozegrany zostanie VI Memoriał Józefa Gajewskiego w siatkówce mężczyzn.

Tegoroczny Memoriał będzie zdecydowanie najsilniej obsadzonym z dotychczas rozegranych. Obok gospodarzy, Ślepska Suwałki, udział wezmą:  Lotos Trefl Gdańsk – aktualny wicemistrz Polski, AZS Politechnika Warszawa – reprezentant PlusLigi, ósma drużyna minionego sezonu, oraz reprezentant ukraińskiej ekstraklasy – Kazhany Barkom Lwów.

Suwalskich kibiców siatkówki czekają ogromne emocje. Na parkiecie hali Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawią się gwiazdy siatkówki. Mateusz Mika, Rafał Grzyb, Piotr Gacek czy Artur Szalpuk – to tylko niektórzy aktualni lub byli reprezentanci Polski.

Wstęp na VI Memoriał Józefa Gajewskiego jest bezpłatny. Bilety wstępu do nabycia będą w najbliższy czwartek na Placu Marii Konopnickiej o godzinie 17:00 przy kostce reklamowej. Pozostałe wejściówki w punkcie informacyjnym w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach w sobotę i niedzielę na godzinę przed rozpoczęciem pierwszych spotkań każdego dnia Memoriału.

Szczegółowy program VI Memoriału Józefa Gajewskiego:

Sobota, 26 września:
15:00 – AZS Politechnika Warszawa – Lotos Trefl Gdańsk

17:00 – Oficjalne otwarcie Memoriału

17:15 – Ślepski Suwałki – Kazhany Barkom Lwów

Niedziela, 27 września:

11:00 – spotkanie o III miejsce

13:00 – spotkanie finałowe

15:00 – zakończenie Memoriału