Koncert TVP: ul. A. Wajdy wyłączona z ruchu

Koncert TVP: ul. A. Wajdy wyłączona z ruchu

W związku z przygotowaniami do koncertu Telewizji Polskiej S.A. „Razem dla bezpiecznych granic”, Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniach 11 – 21.09.  zostanie wyłączona z ruchu ul. A. Wajdy (za wjazdem do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego) wraz z przyległymi parkingami.  ZDiZ prosi kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przeprasza za utrudnienia.

Jedynie na stronie TVP jest opis koncertu , który będzie transmitowany o godz. 17:30 na antenie TVP 1, TVP Polonia i TVP Wilno:

W dniu 17 września, w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, TVP we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej przygotowuje koncert pod tytułem „Razem dla bezpiecznych granic”. Jest to gest wdzięczności i solidarności wobec Wojska Polskiego, które pilnuje bezpieczeństwa na granicach Polski, dlatego w repertuarze znajdą się popularne piosenki wojskowe i pieśni patriotyczne. Miejsce, w którym odbywa się to muzyczne wydarzenie, jest również nieprzypadkowe, gdyż Przesmyk Suwalski ma dzisiaj – w kontekście agresji rosyjskiej na Ukrainę – doniosłe strategiczne znaczenie zarówno dla obrony naszego kraju, jak i całego regionu bałtyckiego. W koncercie wystąpią, m.in.: Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, Raperzy WOT, Łukasz Drapała, Krzysztof Cugowski, Viki Gabor, Natasza Urbańska. Solistom będzie towarzyszyć formacja muzyczna RBand pod muzyczną dyrekcją Filipa Sojki. Koncert poprowadzą: Małgorzata Opczowska i Rafał Brzozowski. Część muzyczną wzbogacą felietony filmowe zawierające relacje z aktualnej sytuacji na polskiej granicy.

Top