Trwa sprzedaż biletów na mecz Ślepska Malow Suwałki z Projektem Warszawa!

Trwa sprzedaż biletów na mecz 4. kolejki PlusLigi Ślepska Malow Suwałki z Projektem Warszawa, który będzie trzecim domowym starciem biało-niebieskich w sezonie 2022/2023. Mecz odbędzie się 15 października 2022 r., o godz. 17.30 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena.

Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza zagrają z zespołem z Warszawy po raz siódmy w PlusLidze. Warto dodać, że trwający sezon lepiej rozpoczęli biało-niebiescy, którzy plasują się na 9. pozycji w tabeli, natomiast drużyna prowadzona przez trenera Roberto Santilliego zajmuje obecnie 14. miejsce. W ostatniej kolejce siatkarze Projektu nie bez problemów pokonali Barkom Kazhany Lwów 3:2.

Bilety w formie elektronicznej na mecz z Projektem Warszawa dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.

Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, w dniu meczowym, przed rozpoczęciem meczu 4. kolejki z Projektem Warszawa, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Aktualny cennik znajdziesz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl/cennik.

Top