Dni otwarte bloku porodowego, Oddziału Neonatologii, Położnictwa i Patologii Ciąży – 9.12.2025r. o godz. 11.00
Drogie Przyszłe Mamy,
Szpital Wojewódzki im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach serdecznie zaprasza na specjalne spotkanie przygotowane z myślą o kobietach w ciąży, które chcą lepiej poznać warunki, opiekę i atmosferę panującą w naszym szpitalu.
Podczas wydarzenia przybliżymy pracę:
- Bloku Porodowego
- Działu Noworodkowego
- Oddziału Położniczego oraz Patologii Ciąży
To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jak przygotować się do porodu i pobytu w szpitalu, jak wygląda opieka nad mamą i dzieckiem oraz jak przebiega poród w naszym oddziale.
W programie spotkania:
- krótkie wystąpienia pielęgniarki oddziałowej Oddziału Neonatologii oraz położnej oddziałowej Oddziału Ginekologii, Patologii Ciąży i Położnictwa z Blokiem Porodowym – opowiedzą, jak wygląda opieka „od środka”;
- wykład certyfikowanego doradcy laktacyjnego – praktyczna wiedza o karmieniu piersią i pierwszych dobach po porodzie;
- czas na pytania przyszłych rodziców – odpowiemy na wszystkie wątpliwości;
- możliwość poznania naszej kadry oraz filozofii opieki nad mamą i noworodkiem.
Wydarzenie odbędzie się 9.12.2025r. o godz. 11.00 w sali Konferencyjnej nr 4 Szpitala Wojewódzkiego im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Zbiórka w głównym wejściu szpitala.
Zachęcamy do zapisów oraz po więcej informacji pod numer: 87 562 92 31 (w godz. 7-14.30) oraz 87 562 93 14 (w godz. 9-14.30).
Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału aby poznać szpitalne oddziały od środka!




