Świąteczny Kiermasz Rękodzieła w Hotelu Szyszko***

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła w Hotelu Szyszko***

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła to tradycja w Hotelu Szyszko*** od zeszłego, 2022 roku. Tego dnia zapraszamy do naszej przestrzeni lokalnych twórców, rękodzielników, artystów, rzemieślników, którzy chcieliby zaprezentować szerszej publiczności swoje wyroby. Staramy się dbać o wysoką jakość prezentowanych rzeczy, jak też o ich różnorodność, tak żeby każdy mógł w ofercie kiermaszu znaleźć coś dla siebie, a także skompletować prezenty dla najbliższych pod choinkę.

Wydarzenie odbywa się na sali balowej Hotelu Szyszko*** przy ul. Innowacyjnej 3. Organizatorami są Hotel Szyszko*** oraz Emilia Szymańska, twórczyni z Em Soutache (biżuteria hand made).

W tym dniu oferujemy naszym Gościom świąteczną atmosferę z muzyką na żywo w wykonaniu znanego i lubianego zespołu Grafit. Nasza kuchnia przygotuje specjalne świąteczne menu. Dzieci będą miały do dyspozycji salę zabaw oraz familijne warsztaty rękodzieła. Odbędzie się również losowanie upominków od twórców.

Zapraszamy na to wydarzenie suwalczan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Nasi twórcy to także ludzie regionu Suwalszczyzny i okolic.

Będzie to doskonały sposób na spokojne, miłe i niespieszne spędzenie czasu w gronie rodzinnym w przedświątecznej gorączce.

Zapraszamy całe rodziny na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła – 3 edycję: Boże Narodzenie w Hotelu Szyszko***

Top