Suwalska Olimpiada Seniorów

Suwalska Olimpiada Seniorów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach wraz z Suwalską Radą Seniorów zapraszają wszystkich aktywnych seniorów do udziału w tegorocznej edycji Suwalskiej Olimpiady Seniorów. Najbliższa impreza to rodzinne zawody pływackie Suwałki Swim Cup, które zostaną rozegrane 26 lutego w aquaparku. Początek zawodów o godz. 10.

Suwałki Swim Cup
Zadaniem zawodników, którzy zadeklarują swój udział będzie przepłynięcie wyznaczonego dystansu w jak najkrótszym czasie. Będzie to doskonała okazja do spędzenia dnia na sportowo – w gronie rodziny i przyjaciół. Udział w klasyfikacji Seniorów mogą wziąć osoby, które ukończyły 60 rok życia.
Sportowa rywalizacja będzie przebiegać w następujących klasyfikacjach:
• skrzaty (10-12 lat, 25 metrów)
• juniorzy młodsi (13-15 lat, 50 metrów)
• juniorzy starsi (16-17 lat, 50 metrów)
• OPEN kobiet i mężczyzn (18-59 lat, 50 metrów)
• seniorzy (60+, 25 metrów)
• rodzinna sztafeta (3-osobowy zespół, 3×25 metrów)
Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są telefonicznie do 23 lutego do godz. 15:30 pod numerem telefonu 87 566 32 81 lub elektronicznie, wysyłając zgłoszenie na adres: patryk.jaglowski@osir.suwalki.pl W przypadku wolnych miejsc, zapisy stacjonarne będą prowadzone w Biurze Zawodów (Aquapark Suwałki) w dniu wydarzenia w godzinach 9-9:50. Warunkiem udziału w Suwałki Swim Cup jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu. Każdy uczestnik Suwałki Swim Cup otrzyma pamiątkowy dyplom. Natomiast za miejsca I, II i III w każdej klasyfikacji (indywidualnie kobiety, mężczyźni oraz skrzaty, juniorzy i seniorzy) przyznane zostaną dodatkowe nagrody. Więcej szczegółów na stronie www.osir.suwalki.pl

Kalendarz Suwalskiej Olimpiady Seniorów
26 lutego – Suwałki Swim Cup – zawody pływackie
13 maja – wycieczka rowerowa
4 czerwca – zawody lekkoatletyczne
16 października – zawody bowlingowe
14 listopada – podsumowanie Suwalskiej Olimpiady Seniorów

Top