Suwalska Majówka Społeczna

Suwalska Majówka Społeczna

Wraca Suwalska Majówka Społeczna. Tym razem zapraszamy na bulwary, w okolice Starej Łaźni w niedzielę 22 maja, w godzinach 10-14. Jak zawsze będzie to okazja do prezentacji dokonań suwalskich organizacji, promocji ciekawych inicjatyw i do integracji. Wydarzenie odbędzie się już po raz czwarty, a jest tym bardziej wyczekiwane, że w ostatnich dwóch latach nie mogło się odbyć ze względu na obostrzenia pandemiczne. 
Tegoroczna Suwalska Majówka Społeczna będzie łączyła się także z obchodami Roku Marii Konopnickiej, świętowanego nie tylko w naszym mieście, ale ogłoszonego przez Sejm RP Rokiem Marii Konopnickiej w całej Polsce. 23 maja przypada 180 rocznica urodzin najsłynniejszej suwalczanki. W niedzielę, 22 maja, po sąsiedzku w ogrodzie poetów przy Muzeum im. Marii Konopnickiej, przy ul. T. Kościuszki 31 również będą odbywać się wydarzenia jubileuszowe.

Urząd Miejski w Suwałkach zaprasza w imieniu suwalskich organizacji wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z tym, czym na co dzień zajmują się suwalscy społecznicy oraz skorzystać z atrakcji przez nich przygotowanych dla najmłodszych, średnich i starszych.

Top