Suwalska Amatorska Liga Siatkówki zakończyła sezon

Suwalska Amatorska Liga Siatkówki zakończyła sezon

Organizatorzy Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki zorganizowali uroczyste zakończenie kolejnej edycji rozgrywek, które odbyło się 23 czerwca w kręgielni MK Bowling w suwalskiej Plazie. W ramach uroczystości miała miejsce dekoracja poszczególnych zespołów, które przez kilka miesięcy walczyły o najwyższe lokaty w 1 i 2 Lidze oraz wręczenie nagród indywidualnych zawodnikom.

I Ligę wygrała drużyna Straży Pożarnej, którzy w finale pokonała 14. Pułk Przeciwpancerny i zdobyła tytuł mistrzowski. Drugą Ligę z awansem do I wygrała zaś drużyna Atlasu.

Głos w czasie uroczystości zakończenia ligi zabierał Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepsk Malow Suwałki i Beata Harasimowicz, prezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki. Organizatorzy rozgrywek podziękowali również wszystkim partnerom, którzy wspierali amatorskie zmagania w Suwałki Arena i sędziom. Ponadto wszystkim uczestnikom spotkania i partnerom rozgrywek przygotowano strefę cateringową oraz udział we wspólnej rywalizacji na torach bowlingowych.

I Ligę w sezonie 2021-2022 stanowiło 8 drużyn: Straż Pożarna, 14 Pułk Przeciwpancerny, Trenerzy MKS Ślepsk Malow Suwałki, Słoneczny Patrol Ełk, Elektromil, Kresy, SUKSS Suwałki i Landrynki.

Elektromil Suwalska Amatorska Liga Siatkówki odbywała się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Rozpoczęcie kolejnego sezonu Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki przewidywane jest na przełom września i października 2022 roku.

Top