suwalkipomagaja.pl – pomoc uchodźcom z Ukrainy

suwalkipomagaja.pl – pomoc uchodźcom z Ukrainy

W internecie już funkcjonuje, dostępna w języku polskim i ukraińskim, strona www.suwalkipomagaja.pl. Jej zadaniem jest usprawnienie niesienia pomocy uchodźcom z Ukrainy w naszym mieście. Z jednej strony Ukraińcy mogą zgłaszać tu swoje potrzeby, z drugiej – można tu zamieszczać oferty pomocy.

Strona Suwalkipomahaja.pl powstała z inicjatywy Katarzyny Zadykowicz-Sokół, radcy prawnego, partnera Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy, Jarosława Antychowicza, prezesa białostockiej firmy technologicznej Infinity Group i Witolda Karczewskiego, prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej, we współpracy z Miastem Suwałki.

Dwujęzyczna strona jest przeznaczona zarówno dla potrzebujących, jak i tych oferujących pomoc. W bardzo prosty, intuicyjny sposób można dokładnie określić, jakiego rodzaju wsparcia się potrzebuje: medycznego, materialnego, schronienia czy pracy. Witryna umożliwia również zaoferowanie konkretnej pomocy (jest dokładnie określone, jakiego rodzaju jest aktualnie potrzebna). Wszystkie informacje podane w formularzu trafiają bezpośrednio do osoby w urzędzie, która tę pomoc koordynuje.

Top