W najbliższą niedzielę, 10 marca odbędzie się wydarzenie, na które z niecierpliwością czeka się okrągły rok. Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem to impreza jedyna w swoim rodzaju, w której najważniejszy jest nie wynik sportowy, a przede wszystkim dobra zabawa! System elektronicznych zgłoszeń elektronicznezapisy.pl przyjmuje nowe nazwiska do listy startowej do jutra (6 marca) do godziny 23:59!

Suwałki Miss Run to nie tylko bieg główny na dystansie 3,5 km, ale również wzbudzający ogromne zainteresowanie i kojarzony wyłącznie z pozytywnymi emocjami Bieg w Szpilkach. W drugą niedzielę marca uczestniczki pobiegną w butach na wysokim, bo co najmniej 8 centymetrowym obcasie, a do pokonania będą miały zaledwie 60 m. Najszybsza z biegaczek w biegu głównym otrzyma prestiżowy tytuł Suwałki Miss Run, natomiast zwyciężczyni Biegu w Szpilkach – tytuł Miss Szpilek.

Tak jak przed laty niezwykle wyczekiwanym momentem będą wybory Suwałki Miss Fashion, czyli najciekawszej biegowej stylizacji, a także Suwałki Miss Foto, którą wybiorą przedstawiciele mediów. Natomiast siła oklasków kibiców mierzona w decybelach pomoże wyłonić Miss Publiczności. Chcąc docenić przygotowane kreacje, wszystkim Paniom, które zdecydują się pobiec w Biegu w Szpilkach organizatorzy wręczą voucher do suwalskiego Aquaparku!

Nie zapominamy o części przeznaczonej dla Panów, przy czym wymagania wobec uczestników planowanego wydarzenia będą jak zawsze wyjątkowe. Pierwszym z nich jest posiadanie wąsów! To jest warunek konieczny, bowiem jego brak będzie skutkował …. dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny. Drugim wymaganiem będzie doskonała równowaga. Dotyczy to uczestników „Biegu z Jajem”, którzy z jajkiem na łyżce będą musieli pokonać w jak najkrótszym czasie dystans 60 metrów.

Całość zaczyna się komplikować, gdy jajko spadnie na ziemię. W takim wypadku uczestnik będzie zobowiązany ponownie udać się na start i z nowym jajkiem kontynuować wyścig!

Następnie, specjalnie dla najmłodszego grona biegaczy – Bieg Małej Damy i Małego Gentlemana. Bieg happeningowy na dystansie 60 metrów z pewnością przypadnie do gustu młodym zawodnikom startującym po raz pierwszy oraz tym, którzy chcieliby pokonać trasę w jak najszybszym czasie. Kolejną konkurencją godną uwagi jest „Piłeczka Express”. Zasady są banalnie proste – mali uczestnicy będą mieli za zadanie pokonać w jak najkrótszym czasie dystans 60 metrów. Jest jednak mały haczyk – mianowicie tytułowa piłeczka, która nie będzie mogła spaść na ziemię!

Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale. Nowością w tym roku będą wybory w trzech następujących klasyfikacjach:

  • Mała Miss Fashion
  • Mały Mister Fashion
  • Mała Miss i Mały Mister Biegów

Przed rozpoczęciem wydarzenia uczestnicy zobowiązani są stawić się w biurze zawodów celem weryfikacji – hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena”, ul. Zarzecze 26.

Kontynuując, już od kilku lat ceremonię dekoracji poprzedza Sportowy Quiz połączony z losowaniem upominków. Nie inaczej będzie i tym razem! Dzięki naszym niezawodnym ambasadorom, którzy hojnie wspierają nasz projekt, uczestnicy biegów wezmą udział w wyjątkowej zabawie. Zadaniem wylosowanej osoby będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane przez prowadzącego pytanie z kategorii „sport”. Pytania będą jednak bardzo proste, a zgromadzona publiczność z pewnością chętnie posłuży pomocą.

Elektroniczne zapisy – ostatnie dwa dni przyjmowania zgłoszeń:

Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem, Bieg z Szpilkach & Bieg z Jajem: https://elektronicznezapisy.pl/event/10163.html

Bieg Małej Damy i Małego Gentlemana, Piłeczka Express: https://elektronicznezapisy.pl/event/10215.html