Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem

Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem
Impreza, na którą z pewnością czekali biegacze z POGODNYCH SUWAŁK i regionu. Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem – wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, w którym to nie wynik sportowy jest najważniejszy, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa.

Drogie Panie, najwyższy czas wyciągnąć z szafy szpilki. Panowie, nie jest jeszcze za późno na zapuszczenie wąsów. W tym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji  postanowił przygotować dla Was coś zupełnie nowego – „Bieg z Jajem” na dystansie 100 metrów. Nie ulega wątpliwości, iż 26 marca nie zabraknie endorfin oraz fantastycznej atmosfery, którą zapewnią biegacze i biegaczki z dużym dystansem do siebie.

𝘿𝙧𝙤𝙜𝙞𝙚 𝙋𝙖𝙣𝙞𝙚 – 𝙘𝙯𝙖𝙨 𝙤𝙙𝙨𝙯𝙪𝙠𝙖𝙘́ 𝙨𝙬𝙤𝙟𝙚 𝙨𝙯𝙥𝙞𝙡𝙠𝙞

Suwałki Miss Run to nie tylko bieg główny na dystansie 3,5 km, ale również wzbudzający ogromne zainteresowanie i kojarzony wyłącznie z pozytywnymi emocjami Bieg w Szpilkach. W ostatnią niedzielę marca uczestniczki pobiegną w butach na wysokim, bo co najmniej 8 centymetrowym obcasie, a do pokonania będą miały zaledwie 100 m.

Najszybsza z biegaczek w biegu głównym otrzyma prestiżowy tytuł Suwałki Miss Run, natomiast zwyciężczyni Biegu w Szpilkach tytuł Miss Szpilek.

Tak jak przed laty niezwykle wyczekiwanym momentem będą wybory Suwałki Miss Fashion, czyli najciekawszej biegowej stylizacji, a także Suwałki Miss Foto, którą wybiorą przedstawiciele mediów. Natomiast siła oklasków kibiców mierzona w decybelach pomoże wyłonić Miss Publiczności.

𝙎𝙯𝙖𝙣𝙤𝙬𝙣𝙞 𝙋𝙖𝙣𝙤𝙬𝙞𝙚 – 𝙯𝙖𝙥𝙪𝙨𝙯𝙘𝙯𝙖𝙢𝙮 𝙬𝙖̨𝙨𝙮 𝙞 𝙘́𝙬𝙞𝙘𝙯𝙮𝙢𝙮 𝙧𝙤́𝙬𝙣𝙤𝙬𝙖𝙜𝙚̨

Nie zapominamy o części przeznaczonej dla Panów, przy czym wymagania wobec uczestników planowanego wydarzenia będą jak zawsze wyjątkowe. Pierwszym z nich jest posiadanie wąsów. To jest warunek konieczny, bowiem jego brak będzie skutkował …. dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny. Drugim wymaganiem będzie doskonała równowaga. Dotyczy to uczestników „Biegu z Jajem”, którzy z jajkiem na łyżce będą musieli pokonać w jak najkrótszym czasie dystans 100 metrów.
Całość zaczyna się komplikować, gdy jajko spadnie na ziemię. W takim wypadku uczestnik będzie zobowiązany ponownie udać się na start i z nowym jajkiem kontynuować wyścig.

Zainteresowani? Zapisy za pośrednictwem systemu elektroniczezapisy.pl

Top