Suwałki Hip Hop Festiwal

Suwałki Hip Hop Festiwal

Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki podczas spotkania z dziennikarzami poinformowała o organizowanym przez siebie koncercie „Suwałki Hip Hop Festiwal”. Ma to być odpowiedź na głosy młodych Suwalczan, których reprezentują, a którzy oczekują organizacji imprez z muzyką, której słuchają. Artystów dobrano na podstawie ankiety, którą MRM przeprowadziła w tym roku.

Biletowany koncert odbędzie się 9 grudnia 2022r. w hali Suwałki Arena. Wystąpią: Paluch, Kaz Bałagane i Gruby Mielzky. Będą też lokalne supporty. Bilety można kupić na https://kup.biletyarena.pl/

– Do organizacji tego koncertu przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu. W końcu udało nam się wypracować taki model wydarzenia, który jest możliwy do zrealizowania. Mamy nadzieję, że suwalska młodzież oraz młodzież z okolic chętnie weźmie udział w tej imprezie – powiedział Miłosz Berezecki, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Suwałki.

– Liczymy tak naprawdę na udział w tym wydarzeniu każdego. Niezależnie od wieku. Chcemy by w Suwałkach odbywały się też i tego typu imprezy, a nie skierowane w większości do starszych odbiorców – dodała Julia Sawicka, wiceprzewodnicząca MRM.

Szczegóły na plakacie:

Top