Młodzi siatkarze SUKSS Suwałki wywalczyli dwa medale na Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of moving rozegranych w Katowicach. Złoto w „trójkach” wywalczyli: Maciej Aleksandrowicz, Igor Skoryj, Jan Górski, Franciszek Iwanowicz. W finale pokonali 2:0 (15:13, 15:13) MOS Wola Warszawę. Brązowy medal w „singlach” zdobył Jakub Skrzypkowski, który w meczu o trzecie miejsce pokonał 2:0 (15;8, 15:10) rywala z Krakowa.

W Katowicach pozostali siatkarze SUKSS Suwałki zajęli lokaty:

• w kategorii „singli” Hubert Rybakiewicz i  Marcel Kochanowski- uplasowali sie odpowiednio na miejscach 19 i 21;
  • „dwójki”- Krzysztof Sadowski, Mateusz Staszkiewicz, Antoni Szydłowski- na 28 miejscu;
  • „czwórki”- SUKSS 1 :Szymon Dominiuk, Marcel Bielawski, Mikołaj Madejski, Jakub Bogdan, Szymon Dadura- na 33 miejscu; SUKSS 2 : Patryk Kołota, Piotr Nieciecki, Kacper Korzun, Gabriele De Mitri, Sebastian Kiewlak- na 38 miejscu.