Siedem medali wywalczyli młodzi suwalscy lekkoatleci w XXX Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. Wiktoria Malinowska (SP4) z wynikiem 150 cm zajęła drugie miejsce w skoku wzwyż, a Adam Fałtynowicz (SP11) z wynikiem 5 m 32 cm był drugi w skoku w dal. Również drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Bianka Kuryło (SP6) – 130 cm w skoku wzwyż, Wiktoria Nartowicz (SP11) – 140 cm w skoku wzwyż, Dominik Bieryło (SP4) – 153 cm w skoku wzwyż. Trzecie lokaty w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli: Joanna Warakomska (SP11) – 148 cm w skoku wzwyż i Kornel Słabiński (SP11) – 153 cm w skoku wzwyż. Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych to najważniejsze krajowe zawody w rywalizacji 11-13-latków.