Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o planowanym rozpoczęciu sprzedaży elektronicznej biletów na mecz z Asseco Resovią Rzeszów, inaugurujący sezon 2023/2024 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”, który odbędzie się 26 października o godzinie 16:00. Biało-niebiescy powracają do rywalizacji w PlusLidze i walki o ligowe punkty. Starcie z brązowymi medalistami minionej kampanii krajowej elity będzie z pewnością wielkim wydarzeniem, na którym nie może zabraknąć wszystkich miłośników siatkówki!

Sprzedaż biletów w formie elektronicznej wystartuje 19 października o godzinie 17:00 na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl. Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu z Asseco Resovią Rzeszów, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Aktualny cennik i informacje o dostępnych ulgach znajdziesz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl/cennik.

Mecze Ślepska Malow Suwałki w 2023 roku

Pierwszy domowy mecz Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024 (o czym możecie przeczytać powyżej) odbędzie się 26 października, kiedy to suwalczanie podejmą we własnej hali Asseco Resovię Rzeszów, brązowych medalistów PlusLigi w sezonie 2022/2023. Stanie się to niespełna tydzień po wyjazdowej inauguracji rozgrywek biało-niebieskich pod Jasną Górą, gdzie zmierzą się z miejscowym Exact Systems Hemarpol Częstochowa, beniaminkiem PlusLigi. W miesiącu inaugurującym nowy sezon krajowej elity podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza wybiorą się także do Katowic, gdzie 30 października zmierzą się z tamtejszą „GieKSą”.

Kolejne domowe mecze Ślepska Malow Suwałki odbędą się w następujących terminach:

  • 5 listopada –  Enea Czarni Radom
  • 16 listopada – KGHM Cuprum Lubin
  • 24 listopada – Trefl Gdańsk

W listopadzie czekają biało-niebieskich dwa wyjazdowe mecze – z Barkomem Kazhany Lwów (12 listopada) oraz Bogdanką LUK Lublin (20 listopada).

Grudzień przyniesie jeszcze większą porcję emocji, a to wszystko z uwagi ogromną intensywność spotkań – 2 grudnia Ślepska Malow Suwałki zagra na wyjeździe z Projektem Warszawa, a już 5 grudnia biało-niebiescy wybiorą się do Bełchatowa na mecz z PGE GiEK Skrą.

Dalsza część ostatniego miesiąca 2023 roku przyniesie prawdziwie hitowe mecze – domowy, ze wzmocnionymi reprezentantami Polski Aluronem CMC Wartą Zawiercie (9 grudnia), wyjazdowy z Jastrzębskim Węglem (16 grudnia) i ostatnie w tym roku, domowe starcie z naszpikowaną gwiazdami Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, trzykrotnymi zwycięzcami Ligi Mistrzów i aktualnymi wicemistrzami Polski (22 grudnia).

Warto wspomnieć, że obecność kibiców na trybunach Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” jest nieoceniona dla rozwoju siatkówki w regionie. Wsparcie sympatyków biało-niebieskich podnosi morale drużyny, a doskonała atmosfera na meczach przyciąga nowych fanów dyscypliny. To także świetna okazja do zacieśnienia więzi lokalnej społeczności i promowania zdrowego stylu życia. Pomaga w tym także doskonale widoczna działalność Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, którego członkowie podróżują za drużyną dziesiątki tysięcy kilometrów, manifestując tym samym wierność drużynie i miłość do siatkówki.

Źródło: Ślepsk Malow Suwałki