Sportowe Wakacje 2022 – gwarancja fantastycznej zabawy!

Sportowe Wakacje 2022 – gwarancja fantastycznej zabawy!

Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane wakacje. Nadchodzący okres powinien obfitować w dużą dawkę sportu i rekreacji! Ośrodek Sportu i Rekreacji gorąco do tego zachęca, szczególnie dzieci oraz młodzież szkolną. Na nadchodzący wakacyjny czas, OSiR przygotowały świetną ofertę sportowych półkolonii.

Sportowe Wakacje 2022, czyli zero nudy i 100% endorfin

„Sportowe Wakacje 2022” to oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat – mieszkańców Suwałk. Wzorem ubiegłego roku w programie znajdą się atrakcyjne i ciekawe zajęcia, m.in. gry i zabawy na terenach zielonych Zalewu Arkadia, sztuki walki, wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego, wizyta w „SOWA” (Centrum Nauki Kopernik), zajęcia edukacyjne, biegi na orientację, zabawy w wodzie, budowa modeli lotniczych, tenis ziemny, boks, a także ścianka wspinaczkowa. Nie zabraknie również wyjścia do kina, na bowling oraz wspólną pizzę.

Kadra, wyżywienie i warunki sanitarne

Ważnym punktem oferty jest wykwalifikowana kadra złożona z doświadczonych opiekunów i instruktorów którzy sprawią, że zajęcia w ramach Sportowych Wakacji będą ciekawe. Organizator zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00 oraz wyżywienie obejmujące II śniadanie, dwudaniowy obiad, deser i napoje.

Terminy turnusów

Tegoroczne półkolonie to 7 tygodniowych turnusów (poniedziałek-piątek), które będą odbywały się w następujących terminach:

4-8.07 – pierwszy turnus

11-15.07 – drugi turnus

18- 22.07 – trzeci turnus

25-29.07 – czwarty turnus

1-5.08 – piąty turnus

8-12.08 – szósty turnus

22-26.08 – siódmy turnus

Koszt udziału

Koszt udziału w półkoloniach wynosi 319,00 zł i obejmuje wszystkie wyżej wymienione świadczenia oraz ubezpieczenie NNW. Podana cena dotyczy mieszkańców Suwałk posiadających Suwalską Kartę Mieszkańca. W przypadku osób nieposiadających SKM, koszt udziału w półkoloniach wynosi 399,00 zł.

Zapisy

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu na stronie elektronicznezapisy.pl od środy 01 czerwca 2022 r. od godziny 12:00. Każdy turnus będzie liczył 25 uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.

Z uwagi na duże zainteresowanie obowiązuje limit dotyczący liczby turnusów, na które będzie można zapisać dziecko. W tym roku będą to maksymalnie 2 turnusy.

Wszystkich uczestników Sportowych Wakacji 2022 serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Biegach Pełnych Energii, które odbędą się 2 lipca w ramach RESO Suwałki Półmaraton. Oprócz koszulek w pakietach startowych, na mecie czekać będą pamiątkowe medale! Zapisy (podobnie jak w przypadku półkolonii) wystartują 1 czerwca 2022 roku.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii można uzyskać pod adresem mailowym aneta.walendykiewicz@osir.suwalki.pl oraz pod numerem telefonu 87 566 32 81.

OSiR serdecznie zaprasza do udziału w Sportowych Wakacjach 2022!

Top