O nietypowej wczesnej porze, bo 2 kwietnia (wtorek) o godz. 15:45  rozpocznie się ostatni mecz rundy zasadniczej  PlusLigi w Suwałki Arenie. Siatkarze Ślepska Malow zmierzą się z PSG Stalą Nysa. Dla obu drużyn ma on duże znaczenie. Ślepsk Malow wciąż walczy o dwunastą lokatę i możliwość przedłużenia sezonu i walkę o miejsca 11-12, a Stal Nysa ma szansę na zajęcie lokaty w czołowej ósemce i walkę o mistrzostwo Polski. Bilety będą dostępne w kasie biletowej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu z PSG Stalą Nysa w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Dlaczego warto przyjść na mecz z w klubowych barwach?

Dla miłośników siatkówki chodzenie na mecze Ślepska Malow Suwałki to nie tylko rozrywka, ale prawdziwe przeżycie. Wiele osób zdecyduje się wówczas na ubranie barw swojego klubu. Warto zastanowić się, dlaczego warto przyjść na mecz w klubowych barwach?

Po pierwsze, ubierając się w barwy Ślepska Malow Suwałki, pokazujesz swój związek z nim. Takie zachowanie buduje poczucie jedności wśród kibiców i wprowadza pozytywną atmosferę w hali. Widząc, że wielu ludzi przychodzi w klubowych koszulkach, czujemy się częścią wspólnoty, która łączy nas w miłości do wskazanej drużyny.

Po drugie, nosząc barwy Ślepska Malow Suwałki, podkreślasz swoje wsparcie dla niego. To ważne, ponieważ drużyny często polegają na wsparciu i entuzjazmie swoich kibiców. Właśnie z tego powodu, kibice są nazywani „siódmymi zawodnikami” na boisku. Kiedy widzą, że ludzie z otoczenia wspierają ich klub, gracze czują się pewniej i dają z siebie jeszcze więcej, niż fizycznie mogą.

Po trzecie, noszenie klubowych barw może zwiększyć Twoje zaangażowanie w mecz. Kiedy widzisz, jak wiele innych osób jest ubranych w koszulki swojego klubu, czujesz się bardziej zmotywowany, aby wziąć udział w okrzykach i dopingować drużynę. Dzięki temu, że jesteś ubrany w barwy klubowe, czujesz się częścią wydarzenia i masz większą motywację, aby dopingować Ślepsk Malow.