Ślepsk Malow w finale memoriału

Ślepsk Malow w finale memoriału

W pierwszym meczu XIV Memoriału Józefa Gajewskiego siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali Enea Czarnych Radom 3:0 (25:16, 25:18, 25:15) i zameldowali się w niedzielnym finale corocznej imprezy, w którym zmierzą się z Treflem Gdańsk, który pokonał 3:2 Bogdankę LUK  Lublin. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30, a to oznacza, że żaden z memoriałowych meczów Ślepska Malow najprawdopodobniej nie będzie transmitowany, bo w planach Polsat Sport nie ma transmisji z meczu finałowego.

W meczu z Czarnymi Radom podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza wyraźnie zdominowali swoich rywali i pewnie zwyciężyli bez straty seta. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Paweł Halaba, przyjmujący biało-niebieskich, który tego dnia zdobył 15 punktów, przy 69% skuteczności w ataku.

Taki wynik sprawia, że gospodarze XIV Memoriału Józefa Gajewskiego zagrają w niedzielnym finale ze zwycięzcami pojedynku Trefl Gdańsk – Bogdanka LUK Lublin. Warto wspomnieć, że gdańszczanie zwyciężyli w ubiegłorocznej edycji turnieju. Początek finałowego starcia Ślepska Malow Suwałki 8 października o godzinie 20:30, w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Bilety dostępne są na stronie bilety.slepsksuwalki.pl.

Ślepsk Malow Suwałki – Enea Czarni Radom 3:0 (25:16, 25:18, 25:15)

Ślepsk Malow Suwałki: Buculjević, Filipiak, Stajer, Halaba, Firszt, Macyra, Czunkiewicz (libero) oraz Zackiewicz, Gibas, Żakieta.
Enea Czarni Radom: Ostrowski, Kraj, Formela, Piotrowski, Meljanac, Gniecki, Nowowsiak (libero) oraz Gomułka, Buszek.

Top