Siatkarze Ślepska Malow otrzymali stypendia sportowe

Siatkarze Ślepska Malow otrzymali stypendia sportowe
Stypendia sportowe na sezon 2022/2023 odebrali z rąk Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz , reprezentanci Ślepsk Malow Suwałki. Uroczyste przekazanie listów gratulacyjnych odbyło się w Urzędzie Miejskim w Suwałkach.

– Nie posiadamy w mieście ogromnych potentatów biznesowych w postaci spółek skarbu państwa, ale wspólnymi siłami staramy się wspierać suwalski sport na tyle, ile możemy. Sponsorzy tytularni klubu, działający w sektorze prywatnym, są ważnym ogniwem napędzającym siatkówkę w mieście. Dokładamy wszelkich starań, aby sportowcy żyjący i trenujący w Suwałkach mogli wspinać się na wyżyny swoich umiejętności – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk.

Za wsparcie udzielone klubowi dziękował natomiast Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, który podkreślał istotną rolę suwalskiego samorządu w codziennym funkcjonowaniu klubu i organizowanych przez biało-niebieskich wydarzeniach propagujących sport wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców regionu.

Stypendia przyznano zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Suwałkach, w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzaju i wysokości stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień w Mieście Suwałki.

Top