Suwalska Rada Seniorów i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na kolejną odsłonę Suwalskiej Olimpiady Seniorów, wydarzenia organizowanego w tym roku po raz piąty z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Tym razem będą to spotkania, których celem nie jest rywalizacja, a popularyzacja sportu wśród seniorów. Cykl z Krav Magą, czyli systemem samoobrony, uważanym za najskuteczniejszy na świecie, wykorzystującym elementy jiu jitsu, judo, czy zapasów poprowadzi trener Andrzej Gajewski. Cykl obejmie trzy spotkania:
– 25 marca, wtorek, godz. 10-13, sala konferencyjna w Aquaparku
– 23 kwietnia, wtorek, godz. 10-13, Movement Arena, ul. Szkolna 4
– maj (termin zostanie ustalony).

Organizatorzy proszą zainteresowane grupy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, pod numerem 87 566 32 81.

Każde ze spotkań będzie miało dwie części. W części teoretycznej zostaną omówione techniki, a następnie, po przerwie, w części praktycznej będzie można poćwiczyć poszczególne elementy. Wstęp jest wolny, należy tylko ubrać się w wygodny strój.

Przypominamy też o turnieju strzeleckim w ramach Suwalskiej Olimpiady Seniorów w czwartek 21 marca o godzinie 9 w II LO, przy ul. T. Kościuszki 36. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem telefonu 87 566 32 81.