Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o rozpoczęciu sprzedaży elektronicznej biletów na ostatni, domowy mecz Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024 z Barkomem-Kazhany Lwów, który odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 17:30, w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Przyjdź i kibicuj biało-niebieskim na żywo!

Sprzedaż biletów w formie elektronicznej dostępna jest na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl. Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu z Barkomem-Kazhany Lwów w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Aktualny cennik i informacje o dostępnych ulgach znajdziesz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl/cennik.

Dlaczego warto przyjść na mecz z w klubowych barwach?

Dla miłośników siatkówki chodzenie na mecze Ślepska Malow Suwałki to nie tylko rozrywka, ale prawdziwe przeżycie. Wiele osób zdecyduje się wówczas na ubranie barw swojego klubu. Warto zastanowić się, dlaczego warto przyjść na mecz w klubowych barwach?

  • Po pierwsze, ubierając się w barwy Ślepska Malow Suwałki, pokazujesz swój związek z nim. Takie zachowanie buduje poczucie jedności wśród kibiców i wprowadza pozytywną atmosferę w hali. Widząc, że wielu ludzi przychodzi w klubowych koszulkach, czujemy się częścią wspólnoty, która łączy nas w miłości do wskazanej drużyny.
  • Po drugie, nosząc barwy Ślepska Malow Suwałki, podkreślasz swoje wsparcie dla niego. To ważne, ponieważ drużyny często polegają na wsparciu i entuzjazmie swoich kibiców. Właśnie z tego powodu, kibice są nazywani „siódmymi zawodnikami” na boisku. Kiedy widzą, że ludzie z otoczenia wspierają ich klub, gracze czują się pewniej i dają z siebie jeszcze więcej, niż fizycznie mogą.
  • Po trzecie, noszenie klubowych barw może zwiększyć Twoje zaangażowanie w mecz. Kiedy widzisz, jak wiele innych osób jest ubranych w koszulki swojego klubu, czujesz się bardziej zmotywowany, aby wziąć udział w okrzykach i dopingować drużynę. Dzięki temu, że jesteś ubrany w barwy klubowe, czujesz się częścią wydarzenia i masz większą motywację, aby dopingować Ślepsk Malow Suwałki.

Pakiety urodzinowe

Z myślą o kibicach świętujących swoje urodziny, w czasie meczów Ślepska Malow Suwałki, przygotowaliśmy następujące zestawy:

  • Pakiet 1 (150 złotych): Idealny dla prawdziwego kibica. Wyobraź sobie, że Twoje życzenia urodzinowe wyświetlane są na telebimie w hali, a spiker osobiście je zapowiada. Do tego otrzymujesz kubek z herbem klubu, szalik i możliwość zrobienia zdjęcia z drużyną lub wybranym członkiem zespołu. To niepowtarzalna okazja, by poczuć się częścią drużyny!
  • Pakiet 2 (200 złotych): Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej. Oprócz życzeń na telebimie i zdjęcia z drużyną, w pakiecie znajdziesz oficjalną koszulkę meczową. Możesz nawet zebrać na niej podpisy zawodników! To doskonały sposób na zachowanie wspomnień na lata.
  • Pakiet VIP (500 złotych): Najbardziej ekskluzywna oferta! Zawiera wszystko, co oferuje pakiet 2, a do tego dostęp do strefy VIP dla dwóch osób. To wyjątkowa szansa, by poczuć atmosferę meczu na najwyższym poziomie i przeżyć urodziny w naprawdę wyjątkowy sposób.
    Te pakiety to świetny prezent nie tylko dla zapalonego miłośnika siatkówki, ale także dla tych, którzy będą na meczu po raz pierwszy. Kto wie? Być może pokochają kibicowanie Ślepskowi Malow Suwałki z trybun Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” tak bardzo, jak nasi pozostali kibice? Nie czekaj! Liczba pakietów na wskazane mecze jest ograniczona.

Kontakt w sprawie zamówień pakietów urodzinowych: 502939407 lub d.stasiukiewicz@slepsksuwalki.pl.