4 czerwca społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach bawiła się na Rodzinnym Pikniku z Gwiazdami.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia uczestnicy mieli okazję przeżyć prawdziwe święto przepełnione wieloma atrakcjami.

Na scenie pojawił się Radosław Liszewski z Zespołu Weekend, który porwał publiczność swoimi największymi hitami. Atmosfera była gorąca, a publiczność śpiewała razem z zespołem do ostatniego dźwięku.

Imprezę uświetnił niesamowity pokaz suwalskich strongmanów. Ich siła, determinacja i widowiskowe konkurencje oczarowały wszystkich uczestników.

Na scenie pojawił się również zespół Nadzieja ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Suwałkach, który dostarczył dawki pozytywnej energii i wzruszających tekstów.

Nasz Piknik uświetnili także:

– Zespół Densi, który porwał zgromadzoną pod sceną publiczność do wspólnej zabawy i tańca.

– Lidia Kulik, która zadbała w formę i dobrą zabawę w pokazie Zumby.

– Pan Ernest, z  Warsztatów PizzErni, zademonstrował proces robienia przepysznej pizzy.

– Komenda Miejska Policji w Suwałkach i Komenda Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach zademonstrowały uczestnikom Pikniku pojazdy specjalne.

– Piłkarze z Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry Suwałki zaprezentowali swoje umiejętności na boisku, a także bawili się z dziećmi i dzielili się pozytywną energią.

– Uczniowie/wolontariusze z ZDZ Suwałki, którzy wsparli nas swoją obecnością i dodatkowo zaprezentowali zebranym swoje umiejętności wokalne.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę! Liczymy, że w tak wspaniałym gronie spotkamy się jeszcze wiele razy.

Źródło: SOSW nr 1 w Suwałkach