RESO SFL zakończone

RESO SFL zakończone

4 marca wieczorem, kilka godzin po zakończeniu zmagań o Puchar Ligi RSFL odbyła się Gala Mistrzów – ceremonia dekoracji i podsumowanie tegorocznych rozgrywek RESO Suwałki Football League. Była to doskonała okazja do podziękowania sponsorom, partnerom i przyjaciołom ligi za pomoc w organizacji kolejnej odsłony rozgrywek, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. To także odpowiedni moment do złożenia gratulacji zawodnikom poszczególnych drużyn, którzy przez 13 tygodni rywalizowali o tytuł mistrzowski. Na zakończenie Wigry Suwałki wzniosły w górę najbardziej okazały puchar. Tytuł wicemistrza padł łupem ekipy Szkarnulis Team Sejny, podium zamknęli zaś „Wojskowi”, czyli 14 Pułk Przeciwpancerny „DECCO” Suwałki. Warto dodać, że tego wieczoru na podium stanęli dwukrotnie, gdyż w ich dorobku znalazł się Puchar Ligi RSFL 2022/2023, wywalczony tego samego dnia. W finale Pucharu Ligi RSFL „Wojskowi” pokonali  Euromaster Gniedziejko. 

Nagrody indywidualnie w postaci „złotych butów” otrzymali:

  • Paweł Fajkowski – król strzelców z dorobkiem 24 bramek w sezonie (Porta Active Team)
  • Adrian Łejmel – najlepszy zawodnik ligi (Szkarnulis Team Sejny)
  • Patryk Sobolewski – najlepszy bramkarz ligi (Wigry Suwałki)
  • śp. Marcin Czyżyk – nagroda organizatora za integrację środowiska piłkarskiego w Suwałkach – trafi w ręce małżonki Marcina

Podziękowania należą się również niezastąpionym kibicom, którzy każdego tygodnia licznie przybywali do hali sportowej OSiR, aby głośno dopingować swoich ulubieńców w akcji, a widowiskowe bramki i niebanalne interwencje bramkarskie nagradzali gromkimi brawami.

źródło: OSiR Suwałki

Top