W ręce mundurowych wpadło 4 poszukiwanych. Jeden z nich wiedząc, że szukają go organy ścigania, sam zgłosił się na komendę. Jak się okazało był poszukiwany dwoma listami gończymi. 52-latek za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego spędzi w areszcie najbliższe 10 miesięcy.

Tylko wczoraj w ręce mundurowych wpadło 4 poszukiwanych. Jeden z nich to 52-letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna sam zgłosił się do suwalskiej komendy. Mundurowi ustalili, że poszukiwany jest dwoma listami gończymi w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy.

Kolejnych dwóch poszukiwanych zatrzymali policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego. Po 16 zatrzymali 32-latka pod jednym z bloków na osiedlu północ. Mężczyzna poszukiwany był przez suwalski sąd do odbycia kary 16 dni pozbawienia wolności wobec nieuiszczenia grzywny. Z kolei poszukiwany 30-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Za mężczyzną wydano nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, za posiadanie narkotyków. Teraz najbliższe 103 dni zatrzymany spędzi w areszcie śledczym.

Mundurowi zatrzymali również 16-latka, który uciekł z ośrodka wychowawczego. Nastolatek ,,wpadł” w ręce mundurowych pod jednym z centrów handlowych.

Źródło: KMP Suwałki