Trzynasta kolejka siatkarskiej PlusLigi nie była szczęśliwa dla siatkarzy Ślepska Malow. Ponieśli drugą kolejną porażkę w Suwałki Arenie. Przegrali 2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 10:15) z LUK Lublin. Duży wpływ na wynik meczu miał przegrany drugi set, chociaż Ślepska Malow prowadził nawet 21:17. W piątym secie lublinianie okazali się skuteczniejsi w ataku i raczej niespodziewanie wygrali mecz w Suwałkach. W składzie suwalskiej drużyny zabrakło dwóch siatkarzy, którzy dotąd występowali w pierwszej szóstce: Pawła Halaby i Cezarego Sapińskiego.

W 13 meczach Ślepska Malow zdobył 21 pkt i zajmuje szósta lokatę w tabeli Plus Ligi. Kolejny mecz suwalska drużyna rozegra juz w najbliższy wtorek (6 grudnia) w Zawierciu z Aluronem Wartą.