Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie samochodu

Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie samochodu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poszukują mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie samochodu osobowego marki citroen. Do zdarzenia doszło z 24/25 listopada 2022 roku w Suwałkach, przy ulicy T. Noniewicza.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poszukują mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie samochodu osobowego marki citroen. Do zdarzenia doszło w terminie od 24 listopada 2022 roku do 25 listopada 2022 roku w Suwałkach przy ulicy T. Noniewicza. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna wskoczył na dach samochodu, a następnie oderwał spoiler z tylnej klapy bagażnika i złamał element go mocujący. Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę 2 tysięcy złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach pod numer telefonu 606 135 288, 47 714 15 37 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: wkrym.kmp@suwalki.bk.policja.gov.pl
Zapewniamy anonimowość.

Źródło: KMP Suwałki

Top