Do Suwałk, po pokonaniu 600 km na wózku inwalidzkim, dotarł 20-letni niepełnosprawny rzeszowianin – Adrian Beściak. Młody mężczyzna zakończył dziś w Suwałkach swoją podróż z Rzeszowa. , w której zbierał pieniądze na pomoc swojemu, także niepełnosprawnemu, 12-letniemu koledze. W Suwałkach przywitała Adriana liczna grupa rowerzystów i biegacz. Na Facebook-u  organizatorzy „The Best Trip – W drodze po Pomoc 2015” powitanie Adriana Beściaka w Suwałkach ocenili jednoznacznie: „Meta zdobyta! Rewelacyjna oprawa, wspaniałe przywitanie! Dziękujemy bardzo.”

Adrian Beściak- 20 letni rzeszowianin, który w wyniku wypadku komunikacyjnego od 2011 roku jest osobą niepełnosprawną, 3 czerwca wyruszył na wózku inwalidzkim ze swojego rodzinnego miasta w najdłuższą podróż swojego życia W ciągu zaledwie 12 dni Adrian Beściak pokonał 600 km. To już jego druga akcja. Ale dla niego to nie tylko wielkie sportowe wyzwanie. Adrian w ten sposób zbierał pieniądze dla niepełnosprawnego Kuby z Brzostku. Kuba też porusza się na wózku i pilnie potrzebuje domu dla siebie i rodziny jak również godnych warunków życia.

Jednym ze sponsorów Adriana jest suwalska firma Virtual Travel Systems S.A, która opracowuje innowacyjne aplikacje mobilne dedykowane osobom aktywnym ruchowo.

foto ze strony: https://www.facebook.com/BestTripPL?fref=ts