Młodzi piłkarze Akademii Lecha Poznań po raz kolejny wygrali Memoriał Grzegorza Wołągiewicza. W 11 edycji tego turnieju przez dwa dni na głównym boisku stadionu przy ul. Zarzecze 26 rywalizowali 9-letni zawodnicy z dziesięciu zespołów z Polski i Litwy. Drugie miejsce w memoriale zajęła drużyna Jagiellonii Białystok, która wyprzedziła Varsovię Warszawa i Vilnius Football Academy.

Młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki wygrali 3 mecze, jeden zremisowali i pięć przegrali. Biało-Niebiescy wygrali z Roną Ełk 5:3,  z Vilnius Football Academy 2:1 i z litewskim zespołem FK Garliava 5:1, a zremisowali z Varsovią Warszawa 3:3. Minimalnie przegrali z Lechem Poznań 2:3, z Juniorem Białystok 2:3, z Granicą Kętrzyn 1:2, Żalgirietis Wilno 1:3 i z Jagiellonią Białystok 1:6. Dało to im siódma lokatę. Najwięcej goli dla AP Wigry zdobył: Mikołaj Sikorski – 7; po 4 bramki strzelili Miłosz Cieśla, Kamil Toczyłowski i Oliver Wasilewski; a po 1 – Jan Koncewicz, Aleksander Korzun i Bartłomiej Szyszko. Obok nich w suwalskim zespole grali: Ernest Bernecki, Krzysztof Kamiński, Nikodem Kruszewski, Filip Ołdyński i Filip Żynda.

Jedenasta edycja Turnieju Piłkarskiego im. Grzegorza Wołągiewicza pod Honorowym Patronatem Prezydenta Suwałk, Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Memoriał został dofinansowany ze środków Fundacji ORLEN. Sponsorami byli: firma Grodno, Stollar Systemy Okienne oraz VideoVolt.